Rituál na přivolání zdraví

10. 10. 2010 | † 15. 08. 2013 | kód autora: w41
Rituál se provádí v případě nemoci. Můžeme ho vykonat i pro jinou osobu za její přítomnosti, ale musí nás o to sama požádat (jako ostatně při každé magické činnosti, kterou vykonáváte pro druhé). Vykonává se v pondělí v den Měsíce, nejúčinější je v okamžik , kdy opravdový měsíc vychází.
Potřeby: zelená niť, borovicový olej, hrst pelyňku, šalvěje, mističku nebo kotlík, (pokud máte) - na spálení bylin, jméno choroby napsané na fialovém papíře, 1x svíci modrou, 1x svíčku fialovou, 1x svíčku stříbrnou
Postup: Svíčky potřeme borovicovým olejem, potom zapálíme v pořadí: modrou, fialovou, stříbrnou. Rozestavíme je podle světových stran - modrá na východ, fialová na západ, a stříbrná na sever, buď kolem sebe nebo kolem nemocného. Zapálené svíčky spojíme zelenou nití a na jižní straně necháme volné místo, kudy může choroba odejít. Tiše se soustředíme asi zhruba tak 20 minut, snažíme se vizualizovat zdraví, vitalitu, energii - buď sobě, nebo osobě, pro kterou rituál provádíme. Vše si musíte představovat dokončené. Potom vložíme bylinky do kotlíku (mističky) a zapálíme je. Počkáme chvíli než začne stoupat dým a následně nemocného vykuřujeme ( to znamená 3x ho obejít nebo kolem sebe třikrát obkroužíme kotlíkem - mističkou.) Nakonec vložíme do kotlíku - mističky s hořícími bylinami papír s napsanou chorobou a svíčky necháme dohořet až dokonce. Zbylý popel a vosk svěříme vodě (např. spláchneme do wc). U svíček po spálení žádosti nemusíme čekat než dohoří, ale občas je kontolujte jestli se nepřevrátily.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.